Reklama na najwyższym poziomie!

Przygotujemy dla Państwa

Przewiń dalej

Jak to działa?


1

Wybierz pakiet i wypełnij brief

Abyśmy mogli jak najlepiej zrealizować zlecenie musimy dobrze się poznać. Dlatego prosimy o wypełnienie i przesłanie do nas wypełnionego briefu – specjalnego dokumentu ułatwiającego zebrać wszystkie najważniejsze informacje o Państwa firmie. Na tym etapie wybierają Państwo również jeden z naszych pakietów projektowych oraz mogą dobrać usługi dodatkowe. W razie problemów z wypełnieniem dokumentu służymy pomocą telefoniczną i mailową!


2

Opłać zamówienie

Gdy tylko otrzymamy od Państwa wypełnionego briefa, zapoznamy się z jego treści i skontaktujemy z Państwem w przypadku dodatkowych pytań. Następnie wystawimy fakturę pro forma na wskazane przez Państwa dane i prześlemy ją na wskazany adres e-mail. Dopiero po jej opłaceniu przystąpimy do realizacji zamówienia. Fakturę VAT wystawiamy w terminie do 7 dni od daty zakończenia realizacji zlecenia.


3

Konsultacja z grafikiem

Gdy tylko pieniądze zostaną zaksięgowania na naszym koncie, do Państwa zlecenia zostanie przydzielony jeden z naszych grafików. Skontaktuje się on z Państwem jak najszybciej w celu wyjaśnienia ewentualnych nieścisłości oraz zebraniu innych informacji potrzebnych do zrealizowania zamówienia. Zostaną Państwo również poinformowani o planowanym terminie przesłania propozycji logo.


4

Wybierz jedną z propozycji

Zgodnie z wybraną przez Państwa ofertą prześlemy kilka propozycji graficznych. Po wybraniu jednej z nich przystąpimy do dopieszczania projektu wg. Państwa zaleceń w oparciu o sugerowane poprawki. W tej chwili przygotowujemy również ewentualne materiały dodatkowe.


5

Poprawki

Po wybraniu propozycji logo oraz materiałów firmowych przystępujemy do realizacji sugerowanych przez Państwa poprawek, aby przygotowany projekt w 100% odpowiadał Państwa oczekiwaniom. W przypadku wyczerpania puli dostępnych poprawek zaproponujemy Państwu korzystną cenowo oferte poprawek


6

Dostarczenie materiałów

Kiedy projekt zostanie ostatecznie zaakceptowany przystępujemy do przygotowania księgi znaku. Następnie przesyłamy na wskazany adres e-mail projekt logo w najpopularniejszych formatach, projekty materiałów firmowych oraz księgę znaku. Powyższe materiały wysyłamy również w formie papierowej oraz na na nośniku cyfrowym kurierem.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 10 lat doświadczenia

Jesteśmy dojrzałą agencją działającą na rynku od ponad dekady. Nasz doświadczony zespół doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak istotne jest przygotowanie dobrze wyglądającego i zapadającego w pamięć logo. Posiadamy również własny park maszynowy dzięki czemu jesteśmy w stanie zaprojektować i zrealizować unikalne kreacje wizerunkowe dla Państwa firmy – od gadżetów reklamowych takich jak smyczki, gadżety, czy koszulki po oklejenie pojazdów, reklamy wielkoformatowe, materiały firmowe oraz niestandardowe elementy dekoracyjne.

Indywidualny projekt. ZAWSZE.

Zanim rozpoczniemy pracę nad projektem staramy się jak najlepiej zapoznać z Państwa marką, misją i ofertą. Dzięki temu do każdego realizowanego przez nas produktu wkładamy całe serce, a to przekłada się na bezkompromisową i w pełni twórczą pracę. U nas każdy klient otrzymuje logotyp na wyłączność wraz z przeniesieniem praw majątkowych w standardzie. Nigdy nie powielamy innych logotypów, ani nie korzystamy z gotowych szablonów. Zamawiając usługę brandingu w Level 5 mają Państwo gwarancję profesjonalnego wykonania usługi, która stanie się żywym, unikalnym i rozpoznawalnym elementem marki, a nie kolejnym odgrzewanym kotletem.

U nas wszystko jest w standardzie!

Nasza usługa jest ofertą PREMIUM i chcemy by tak samo poczuli się nasi klienci. Dlatego to co u innych jest dodatkiem – u nas jest standardem. Każdy z naszych klientów otrzymuje:

  • zakrzywioną kopię logo we wszystkich popularnych formatach, w tym wektorowych(.jpg, .png, .pdf, .cdr, .eps)
  • zakrzywione pliki źródłowe materiałów firmowych (z możliwością edycji treści np. danych na projekcie wizytówki)
  • wydrukowaną księgę znaku oraz płytę DVD ze wszystkimi plikami i materiałami dostarczone kurierem
  • preferencyjną ofertę na produkcję materiałów firmowych i reklamowych
  • podpisaną przez nas umowę o przekazanie praw majątkowych do logo, umożliwiającą zarejestrowanie logo jako znak towarowy